1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво на сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од jovce, 24 Декември 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. jovce

  jovce
  Intern

  2
  0
  24 Декември 2007
  Jas sum vasiot nov clen:LOL:
  Forumov e extra i so zadovolstvo ke go posetuvam.
  Me raduva faktot sto konecno se pojavi eden forum so vakvo ime i toa makedonski.
  BRAVO!!!! :bravo:
  Tolku od mene sega za sega.:bye1:
   
 2. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Здраво и :Dobredojde:!
  Уживај на форумов! :wohoo:
   
 3. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  :Dobredojde: и пред да постираш не заборавај да ги прочиташ Правилата

  ;)
   
 4. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
 5. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
 6. DaRkSlidE

  DaRkSlidE
  Intern

  152
  2
  14 Мај 2007
 7. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
 8. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  I od mene isto.
   
 9. MARTIN_MKD

  MARTIN_MKD
  Intern

  419
  2
  27 ноември 2007
 10. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Welcome to the world of IT Technology
   
 11. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
 12. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  Ајде, добродошол....:bye1:
   
 13. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,336
  991
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 14. Ci@_11

  [email protected]_11
  Intern

  81
  0
  8 ноември 2007
 15. sonic

  sonic
  Intern

  529
  5
  13 ноември 2007
  Добредојде :rakopleskanje:
   
 16. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
 17. damjan_ku

  damjan_ku
  Intern

  129
  7
  18 oктомври 2007
 18. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
 19. ::FROST::

  ::FROST::
  Баниран/a

  26
  0
  6 Јануари 2008
  Добредојде на ИТ, имај убав престој
   
 20. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
  Добредојде и од мене ;)
   
Слични теми
 1. Rusin
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,633
 2. Bobby
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,770
 3. Storm
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,089
 4. StalkeR
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,405
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  954
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...