1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво На Сите

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од M&koo, 16 Септември 2011.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. M&koo

  M&koo
  Intern

  11
  0
  16 Септември 2011
  Јас сум Мики од Ку студирам на Пмф во Скопје односно сега сум на Финки смер информатика позз до сите вас и се надевам дека ќе се дружиме :)
   
 2. petre.dimov

  petre.dimov
  Gaining Experience

  918
  234
  27 ноември 2008
  Машко
  Software developer
  Позз и до тебе, добар престој на iT.cOm.Mk
   
 3. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Добредојде. Прочитај ги правилата, и уживај во престојот.
   
 4. M&koo

  M&koo
  Intern

  11
  0
  16 Септември 2011
  Добро ве најдов , да ги прочитав правилата и ќе се држиме според нив .
   
 5. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,556
  25,679
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 6. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 7. dostinov

  dostinov
  Intern

  26
  4
  14 Април 2011
  Добредојде во ИТ Форумот
   
 8. crypto_hacker4e

  crypto_hacker4e
  Intern

  46
  4
  7 Септември 2009
  Добредојде и се најдобро!
   
 9. Aleksandar!

  Aleksandar!
  Gaining Experience

  533
  168
  29 Јули 2010
 10. boro1

  boro1
  Practice makes perfect

  1,629
  1,294
  13 Август 2009
  Машко
 11. caki

  caki
  Gaining Experience

  465
  145
  1 Август 2010
  Добредојде и од мене!!!!!
   
 12. krema

  krema
  Professor

  10,155
  9,767
  24 Јуни 2009
  Машко
 13. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,889
  1,458
  10 Август 2010
  Машко
 14. ChemicalAngel

  ChemicalAngel
  Gaining Experience

  794
  210
  24 ноември 2008
 15. Devojkata

  Devojkata
  Redhair Geek

  174
  56
  30 ноември 2008
  студент
 16. uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,315
  20 Февруари 2011
  Машко
 17. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,345
  349
  5 Јули 2009
Слични теми
 1. Rusin
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,638
 2. Bobby
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,772
 3. Storm
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,092
 4. StalkeR
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,407
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  956
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...