• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво на сите!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

MenFromHell

Intern
27 септември 2007
3
0
Прво што можам да речам е дека форумов е одличен!
Инаку јас сум од Прилеп и сум новопечен студент на Информатичка технологија на ТФБитола.
Добредојдов!!!:))
 
M

Mr.Alien

Гостин
Добре дојде, IRON MAIDEN фану!!!

(Добро што потписот не ти е текстот од REVELATIONS:)) )
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,757
Мислења
849,932
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно