1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

здраво на сите!

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од ivo1, 14 Мај 2009.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ivo1

  ivo1
  Intern

  46
  3
  14 Мај 2009
  Здраво на сите.Јас сум Иво.од скопје сум.четврта година сум.дојден сум со единствена причина да се дружам и да научам нешто ново како и да споделам нешто што знам.се надевам на пријатен престој тука.поздрав до сите форумџии.:D
   
 2. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
  :Dobredojde: Сигурно дека ќе имаш пријатен престој.
   
 3. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Добредојде Иво на Македонскиот ИТ Форум.
  Ќе се потрудиме твојот престој да го направиме попријатен и се надеваме дека почесто ќе те гледаме во разните дискусии на форумот. :)
   
 4. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,337
  993
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 5. super_hacker

  super_hacker
  Баниран/a

  1,333
  68
  2 Април 2008
 6. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Добредојде,биди сигурен дека ке имаш пријатен престој :bravoska:
   
 7. Jano

  Jano
  Intern

  281
  11
  8 Февруари 2008
 8. ivo1

  ivo1
  Intern

  46
  3
  14 Мај 2009
  Фала ви на убавиот пречек.се читаме во некои теми.поздрав
   
 9. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Welcome to the world of IT
   
 10. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
  Добредојде имај си убав престој :)
   
 11. ExPoseD

  ExPoseD
  Баниран/a

  111
  6
  22 Април 2009
 12. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,556
  25,679
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 13. Cevi

  Cevi
  Intern

  333
  32
  5 Февруари 2009
  Машко
  Поздрав брате.Добре ни дојде.
   
 14. daci92

  daci92
  Gaining Experience

  2,120
  162
  4 Февруари 2009
  Машко
  Студент
  dobredojde na forumov ,ti posakuvam dobar prestoj
   
 15. ubuntus

  ubuntus
  Intern

  20
  0
  11 Мај 2009
 16. Dark_angelMKD

  Dark_angelMKD
  Gaining Experience

  558
  53
  4 Декември 2008
  Машко
  Компјутерски Сервисер/Веб Дизајнер/Програмер
  Добредојде на форумов:bravoska:
   
 17. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 18. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
Слични теми
 1. Rusin
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,638
 2. Bobby
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,772
 3. Storm
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,092
 4. StalkeR
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,407
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  956
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...