1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво момци и девојки

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Algebra, 28 Мај 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Algebra

  Algebra
  Intern

  3
  10
  8 Април 2018
  Машко
  Student
  Здраво на сите!

  Гледам ова е местото за запознавање па да го поминам редот. Студент, ФИНКЕРАШ шо би се рекло, втора година. Го знам форумов од порано ама не знам зашо не се приклучив o_O Како и да е, се наоѓам во многу муабети овде, ме интересираат многу нешта па се надевам на пријатна дружба.

  п.с Никогаш не потценувај Алгебра :hay:
   
  На Boldozer, Jovan2389, Astro и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,042
  3,089
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде финкерашу. :cool:
   
 3. krema

  krema
  Professor

  9,849
  9,527
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде :)

  Очекувам во скоро време да отвориш тема и да ја поткрепиш оваа твоја теза.
   
  На Jovan2389 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Crazy

  Crazy
  Gaining Experience

  284
  165
  29 oктомври 2016
  Машко
  Добредојде, не си сам, еве сум и јас финкаш втора година.
   
 5. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,725
  3,167
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Прочитав дека си финГераш хахахахахахахахах get it? :) добредојде
   
  goce03, Astro, Crazy и на уште 1 им се допаѓа ова.
 6. Oktar

  Oktar
  Epic

  3,414
  10,189
  23 oктомври 2012
  Машко
  Управа да го смени насловот, се споменуваат девојки некои, а досега никој не ги видел дека постојат на форумов. Желка не се важи, се околу тој профил е сумљиво.

  Добредојде!
   
  На Gaston, Daniel86, GoCe_ и уште 7 други им се допаѓа ова.
 7. Crazy

  Crazy
  Gaining Experience

  284
  165
  29 oктомври 2016
  Машко
  На кој до шо му е хаахах
   
  На borcep и spiritBreaker им се допаѓа ова.
 8. Astro

  Astro
  Guru

  6,174
  8,563
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Ако ти не си видел не важи истото и за @krema
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 9. krema

  krema
  Professor

  9,849
  9,527
  24 Јуни 2009
  Машко
  Секој со своите вештини. :)


  Sent from my ипхоне using Tapatalk
   
 10. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,119
  588
  2 ноември 2012
  добредојде~! :)
   
 11. Algebra

  Algebra
  Intern

  3
  10
  8 Април 2018
  Машко
  Student
  хехе, фингераш по потреба само :hay::hay::hay:

  да завршам со факултетот и ќе пробам да ја активирам темата :) Како и да е, фала ви на сите и добро ве најдов <3
   
  Boldozer, krema и на spiritBreaker им се допаѓа ова.
 12. kolesk

  kolesk
  Gaining Experience

  117
  96
  6 Февруари 2016
  Машко
  Добро те најдовме финкерашу.
  Зашто сите студенти на финки се слаби?
  -Затоа што немаат своја зграда и само шетаат по туѓи. :p

  Голицниме да се насмеам.:oh:
   
  На Algebra му/ѝ се допаѓа ова.
 13. shitpost101

  shitpost101
  Gaining Experience

  404
  295
  9 Февруари 2018
  Машко
  ко што би рекле протосот Ен Таро Адун, добредојде.
   
 14. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,478
  25,531
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...