1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво ИТ-форумџии

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од PC_GAMER, 17 Јуни 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. PC_GAMER

  PC_GAMER
  Intern

  81
  40
  16 Јуни 2017
  Машко
  Здраво ИТ-форумџии,

  Добро Ве најдов.:) Навистина ми е драго што станав Ваш член на овој форум. Верувам дека убаво ќе се дружиме и дека ќе следуваат споделувања на бројни искуства и мислења. Навистина ми е драго што сум дел од една ваква успешна приказна како што е Вашиот форум.

  Поздрав до сите Вас,

  PC_GAMER
   
  На nik0la_, Daniel86, architect и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,006
  23,445
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде,
  имај приатен престој, прашај што не е јасно и успут прочитај правила ;)
   
 3. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,053
  2,854
  2 Септември 2012
  Машко
 4. PC_GAMER

  PC_GAMER
  Intern

  81
  40
  16 Јуни 2017
  Машко
  Добро Ве најдов почитуван ИТ-форумџија,

  Благодарам. За прашување имам доста.:p Вака начелно ги прочитав, но подоцна подетално ќе се посветам на нив. Сепак Ви благодарам за добронамерниот совет. Инаку, вака земено во генерални рамки, во моментов најмногу ме интересираат темите, како на пример, компјутерска безбедност, компјутерски компоненти и конфигурации (РАМ-мемории, матични, процесори, ладилници, напојувања, графички, ХДД и ССД-дискови, куќишта, додатоци за истите и слично) и можеби многу други области кои не ми текнува во моментов да ги набројам.:)
   
 5. Avid

  Avid
  Unbeatable

  2,968
  4,231
  21 Јануари 2009
  If PC was so great, why didn't they make PC 2?
  Consoles: 1
  PC: 0
  Check-mate PC gamers.
   
 6. PC_GAMER

  PC_GAMER
  Intern

  81
  40
  16 Јуни 2017
  Машко
  хахаха Добра поента имате.:)
   
 7. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,483
  5,877
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Добредојде
   
  На PC_GAMER му/ѝ се допаѓа ова.
 8. PC_GAMER

  PC_GAMER
  Intern

  81
  40
  16 Јуни 2017
  Машко
  Добро Ве најдов! Навистина не очекував олку големо добредојде. Навистина сум позитивно изненаден. Благодарам уште еднаш.
   
 9. krema

  krema
  Professor

  7,941
  7,587
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде друже :)
   
  На PC_GAMER му/ѝ се допаѓа ова.
 10. blackelf

  blackelf
  Gaining Experience

  589
  448
  14 Декември 2013
  Машко
 11. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,450
  3,309
  11 Декември 2008
  Машко
 12. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,959
  3,983
  4 ноември 2013
  Машко
  Добредојде другарче, имај пријатен престој па се читаме по темиве :)
   
 13. srle89

  srle89
  Intern

  66
  48
  20 Март 2013
  Машко
  Добредојде. :)
   
  На blackelf му/ѝ се допаѓа ова.
 14. PC_GAMER

  PC_GAMER
  Intern

  81
  40
  16 Јуни 2017
  Машко
  Уште еднаш Ви благодарам за топлото добредојде подеднакво на сите Вас.:) Ваков срдечен пречек до сега не сум имал по нашиве форуми. Навистина го ценам тоа. Уште на почетокот забележав интересна и позитивна атмосфера на форумов. Секоја чест на основачите и модераторите и на сите преостанати учесници на форумов. Секако, и јас се надевам на убав престој и интересна дружба со сите Вас. Бидете ми поздравени! Ви посакувам се најдобро.:)
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...