Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Здраво и Живо

Статус
Затворена за нови мислења.
26 август 2022
14
5
Охрид
Почитувани,
Сакам да започнам со Smart Home но на Apple Homekit бидејќи фамилијарно сме на тој екосистем.
Дали некој од вас има искуство или може да ме упати каде би набавил Apple HomeKit производи во Македонија?

Благодарам однапред!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно