• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Здраво и од мене! =)

Статус
Затворена за нови мислења.

leopard

Intern
13 март 2008
60
5
Па вака, да ви се преставам...
Јас сум Марко од Штип.
Хоби и работа ми се компјутерите. Неколку пати налетував на форумот но никако немав време да се регистрирам.... И конечно најдов! :D Па, мило ми е што сум дел од овој форум :)
Поздрав.
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1.550
52
www.it.com.mk
I nas ni e milo shto si del od forumot... Se nadevam deka kje te gledame chesto ovde :)

Koi oblasti ti legaat, shto rabotish ? :)

Stefan.
p.s. vidi mi potpis :))
 

leopard

Intern
13 март 2008
60
5
wow... Колку сте брзи дечки :) Фала за топлото добредојде
 

vik

Intern
14 април 2007
1.936
32
Добредојде Марко, уживај во престојот и чуствувај се како дома.
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
899
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Добредојде!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
M

Mr.Alien

Гостин
GRRRRROOOOOOUUUUUGGHHHHHHHHHHH!!!!!

Добредојде, леопардиште!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.148
Мислења
891.574
Членови
31.490
Огласи
25
Најнов член
julioschneider
На врв Дно