• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdravo i od mene

Статус
Затворена за нови мислења.

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
81
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
890
70
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:dobredojde:
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Си помислив уште едно девојле на форумов(Тонка) ама ништо :))
Ајт добредојде
 

paneval

Intern
2 март 2008
178
1
Zdravo, it.com.mk, najboli, a deckite se super, mislam i devojkite so toa, se pomaga megu sebe,se resavaat problemi...
Pozdrav
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Оф топик:
@kalendar
Можеш слободно да отвориш нова тема во истиов подфорум Добредојдовте и да се представиш и да го кажеш своето мислење за форумов. :bye1:

BTW Има и некои анкети во овој подфорум на кои пожелно е и потребно да одговорат новите членови.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,562
Мислења
823,372
Членови
28,067
Најнов член
Dacmac92
На врв Дно