• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdravo i od mene

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

aneta18

Intern
23 април 2007
31
0
epa zdravo i od mene. jas od skopje i se nadevam deka ke pomagate i ke se druzime normalno.
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Здраво aneta18 и добродојде :D
Се разбира дека ќе помагаме, за тоа сме тука нели?!!! ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,818
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно