• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво и од мене

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

temel_mkd

Intern
7 април 2007
2
0
Добро ве Најдов и од мене.Само да ве поздравам. Идејава е Топ :cool:
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Здраво и добредојде! :)

Се надеваме ќе ни помогнеш да ја направиме идејава уште "по-ТОП"... :)

Форумот иаку е направен од нас, зависен е од членовите :)

Искрено, сакаме овој форум да го направиме како он-лајн Hq на Македонската ИТ заедница!
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Yo temel_mkd ! Ајде добар ден, убав ден...и добредојде во светот на утрето...;) се надевам дека ќе уживаш максимално на форумов :cool:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

temel_mkd

Intern
7 април 2007
2
0
Благодарам на убавиот прием

Се надевам дека ке допринесам во замислата. Во секој случај ке се дружиме и ќе разменуваме идеи,мислења итн...
Јас сум ОнЛине 24/7 веке ми е интересно на форумов.

поздрав.:d
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Welcome temel_mkd :D .
Kako sto rece idejava e top a jas sum siguren deka ti ke doprineses da stane uste po TOP ;) .
Bidi pozdraven i se gledame na okolu.:cool:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,016
Мислења
854,650
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно