• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво и едно известување...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

ATRAC3

Intern
2 мај 2008
31
1
Како шо иде редот прво да си се претставам,јас сум Мартин. Иначе сакам да ви кажам дека доколку имате какви било проблеми со аудио/видео техника (се освен ТВ приемници:ha:), слободно да се обратите, па што можам ќе помогнам...:bravo: Истото важи и за звучници - мотање, центрирање и се останато (иначе работам у сервис за аудио опрема). Ако ве интересираат "препораки" слободно прашајте го 386ка, он најубаво знае. И то е то. Поздрав
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Здраво Мартин и добредојде на форумов. Се надевам дека ќе уживаш тука и дека сите заедно ќе споделуваме различни искуства и дискусии. :nazdravje:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
:muzika: :dobredojde:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
893
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:dobredojde:
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Како шо иде редот прво да си се претставам,јас сум Мартин. Иначе сакам да ви кажам дека доколку имате какви било проблеми со аудио/видео техника (се освен ТВ приемници:ha:), слободно да се обратите, па што можам ќе помогнам...:bravo: Истото важи и за звучници - мотање, центрирање и се останато (иначе работам у сервис за аудио опрема). Ако ве интересираат "препораки" слободно прашајте го 386ка, он најубаво знае. И то е то. Поздрав
Oi! Се стави на форумов а? Епа ај добредојде!
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
Добро ни дојде Мартин, конечно да ни дојде некој професионалец за аудио :D:D:D
 
M

Mr.Alien

Гостин
Чекај, како затворивте без мене?:D

Поздрав, добредојде на форумот, прочитај правила, и - ако имаш некој стар и испревен видеорекордер да ми понудиш, пиши ПП. Куп старудии видов, ниедна не чини....
Поздрав, again.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
849,540
Членови
29,448
Најнов член
Whale332
На врв Дно