• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Здраво и благодарам

Статус
Затворена за нови мислења.

tomovski

Intern
25 ноември 2021
4
37
Здраво на сите се зачленив пред месец дена се со една единствена цел . Не сум во ИТ светот, ја сум машински инженер. Ја отварам оваа тема да се претставам и воедно да се заблагодарам до членот @Fatal1ty_
Сметам дека секое позитивно искуство треба да се сподели за да се помогне на останатите кои ќе имаат слична потреба. Да знаат кого да бараат.

Човекот ни го среди целиот форум кој е базиран на xenforo, направи миграција на база, поправи грешки што имаше во базата, оптимизира цел форум, направи измени во дизајнот и што е најважно направи 2 плагини само за нас и нашите потреби, и сето тоа за еден месец.
Долго време баравме човек кој ќе биде спремен да го стори тоа, некои кои беа од западот беа прескапи, оние пак од истокот не го нудеа квалитетот кој ни беше потребен. Но fatal1ty_ (не сакам јавно да му го споделувам вистинското име не сум сигурен дали смеам и дали ќе го сака тоа) го стори сето тоа за прифатлива цена и за рекордно време.

Моја најискрена препорака за него, секој кој има потреба од квалитетен програмер.

Ова е пост кој го пишувам затоа што сакам да го напишам, тој не ми кажа да го сторам тоа.

За форумот дознав случајно од time.mk се зачленив за да побарам помош, ме упатија и еве ме се врати после месец дена со убави вести.
Поради обврски нема да го посетувам често форумот, само сакав ова да го споделам.

Имајте убав ден и среќни празници на сите.
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,401
16,340
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Последна промена:
14 декември 2014
59
18
Ilija Milcinoski's setup  
OS
Windows 10 Pro
Здраво на сите се зачленив пред месец дена се со една единствена цел . Не сум во ИТ светот, ја сум машински инженер. Ја отварам оваа тема да се претставам и воедно да се заблагодарам до членот @Fatal1ty_
Сметам дека секое позитивно искуство треба да се сподели за да се помогне на останатите кои ќе имаат слична потреба. Да знаат кого да бараат.

Човекот ни го среди целиот форум кој е базиран на xenforo, направи миграција на база, поправи грешки што имаше во базата, оптимизира цел форум, направи измени во дизајнот и што е најважно направи 2 плагини само за нас и нашите потреби, и сето тоа за еден месец.
Долго време баравме човек кој ќе биде спремен да го стори тоа, некои кои беа од западот беа прескапи, оние пак од истокот не го нудеа квалитетот кој ни беше потребен. Но fatal1ty_ (не сакам јавно да му го споделувам вистинското име не сум сигурен дали смеам и дали ќе го сака тоа) го стори сето тоа за прифатлива цена и за рекордно време.

Моја најискрена препорака за него, секој кој има потреба од квалитетен програмер.

Ова е пост кој го пишувам затоа што сакам да го напишам, тој не ми кажа да го сторам тоа.

За форумот дознав случајно од time.mk се зачленив за да побарам помош, ме упатија и еве ме се врати после месец дена со убави вести.
Поради обврски нема да го посетувам често форумот, само сакав ова да го споделам.

Имајте убав ден и среќни празници на сите.
Добредојде
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,100
Мислења
877,660
Членови
30,698
Најнов член
Rado
На врв Дно