1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво добри народе

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од vladic3110, 23 Февруари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. vladic3110

  vladic3110
  Gaining Experience

  127
  222
  22 Февруари 2017
  Машко
  Веќе некое време го пратам форумов по предлог на член од друг форум , доста ми е интересен ,поднауив поприлично работи кои не ги знаев,па решив да креирам профил со цел понатамошна дискусија околу разни теми
  Поздрав
  Владимир :)
   
  На Војвода, skullmonkey, Јас сум желка и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. architect

  architect
  Unstoppable

  1,800
  2,009
  27 ноември 2008
  Машко
  Архитект
  Добредојде на најдобриот форум во државава и пошироко. Бтв си ми го ископирал денот и месецот на раѓање, срам да ти е

  Испратено од EVA-L09 преку IT.mk форум апликација
   
 3. vladic3110

  vladic3110
  Gaining Experience

  127
  222
  22 Февруари 2017
  Машко
  Хахах, то е, највештерскиот датум го имаме :D
   
 4. loris

  loris
  Gaining Experience

  627
  54
  7 Мај 2007
  Машко
  Програмер
  Welcome to the club!!!
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  20,939
  23,294
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде имај приатен престој ;)
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. vladic3110

  vladic3110
  Gaining Experience

  127
  222
  22 Февруари 2017
  Машко
 7. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,858
  3,829
  4 ноември 2013
  Машко
  Добредојде друже, имај пријатен престој на форумов.
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. vladic3110

  vladic3110
  Gaining Experience

  127
  222
  22 Февруари 2017
  Машко
 9. Ragnar

  Ragnar
  Gaining Experience

  483
  448
  9 Декември 2015
  Машко
  Чекај сега почнуваме. Здраво и имај пријатен престој!
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. krema

  krema
  Professor

  7,373
  7,064
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде:cool:
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. marto

  marto
  Gaining Experience

  203
  175
  25 Јули 2013
  Машко
  Добредојде
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,012
  2,771
  2 Септември 2012
  Машко
  Кога го прочитав насловот на брзина како да прочитав "Здраво радни народе" (Црне горе), али после видов дека не е така. :p
  Добредојде Владимир. :)
   
  На vladic3110 и StOrMK им се допаѓа ова.
 13. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  536
  281
  25 Јули 2015
  Машко
  Икономист
  Здраво добар човеку! Добредојде. ;)
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Luxell

  Luxell
  Intern

  197
  41
  7 Јули 2012
  Машко
  Добредојде! :)
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. goran.n

  goran.n
  Gaining Experience

  62
  174
  17 oктомври 2013
  Машко
  Добредојде!
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  482
  607
  25 Февруари 2016
  Машко
  Добредојде
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. smole

  smole
  Unstoppable

  2,738
  2,908
  18 Април 2007
  Добредојде!
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Astro

  Astro
  Guru

  5,711
  7,574
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Познат си ми ти од некаде младиќу... познат
   
 19. goran_oh

  goran_oh
  On your way to fame

  1,225
  994
  26 Април 2013
  Машко
  Welcome!

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. vladic3110

  vladic3110
  Gaining Experience

  127
  222
  22 Февруари 2017
  Машко
  Од вамутаму :)
   
 21. Wasted Cobe

  Wasted Cobe
  Intern

  60
  39
  11 Јуни 2011
  Машко
  Добредојде :)
   
  На vladic3110 му/ѝ се допаѓа ова.
 22. Јас сум желка

  Јас сум желка
  Gaining Experience

  110
  83
  26 Февруари 2016
  Женско
  Здраво. И јас одсега ќе ве дружам,сакам да научам нови работи, да бидам во тек, и форумов се надевам ќе ми помогне во тоа. Поздрав!
   
  Војвода, vladic3110 и на Pulse им се допаѓа ова.
 23. vladic3110

  vladic3110
  Gaining Experience

  127
  222
  22 Февруари 2017
  Машко
  You and me both :) Поздрав

  Sent from my Acer Iconia A1-810
   
  На Јас сум желка му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...