1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво дечки

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од BlazhoSGM, 21 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. BlazhoSGM

  BlazhoSGM
  Intern

  5
  12
  21 ноември 2019
  Само да изразам задоволство што се придружив на овој форум.Инаку долги години сум во Нов Зеланд и работам со маркетинг операции и човечки ресурси.Тука сум во Скопје од пред 3 месеца и имам желба да етаблирам компанија која ќе биде позната во светски рамки.
   
  На Alisa-, gOJDO, borcep и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,108
  4,389
  4 ноември 2013
  Машко
  Добредојде, имај пријатен престој и со среќа во бизнисот.
   
  На BlazhoSGM му/ѝ се допаѓа ова.
 3. krashot

  krashot
  Gaining Experience

  119
  59
  21 Април 2013
  Машко
  Video Editor
 4. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  644
  911
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  Добредојде, повели, сипи си една ефтина работна сила. Уживај во престојот
   
 5. BlazhoSGM

  BlazhoSGM
  Intern

  5
  12
  21 ноември 2019
  Зошто ефтина работна сила.Тоа не е кај мене.Кога јас ангажирам тој што ќе го ангажирам сам си ја определува платата.
   
 6. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
 7. Ragnar

  Ragnar
  On your way to fame

  758
  815
  9 Декември 2015
  Машко
  Пред извесно време имаше слично интро од еден друг член кој рече дека доаѓа од Австралија и на кракто е во Македонија. Бараше различни профили на фриленсери. Се надевам не си тој член кој мистериозно исчезна. Ако не си, добредојде.
   
  fuzzjaw, Arabian, Speedster и на уште 1 им се допаѓа ова.
 8. topic

  topic
  Intern

  31
  32
  29 ноември 2018
  Здраво и добредојде
   
 9. DelphiUser

  DelphiUser
  On your way to fame

  920
  970
  2 Март 2011
  Машко
 10. krema

  krema
  Professor

  9,500
  9,198
  24 Јуни 2009
  Машко
 11. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,065
  12,608
  23 Јануари 2008
  Манга
  Арно не најде Блажо, имај убав престој.
   
 12. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,438
  25,330
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде , прочитај правила и прашај што не е јасно :)
   
 13. arko27

  arko27
  Intern

  5
  2
  27 Јуни 2018
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...