• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdravo asl psl

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Kafka

Intern
8 јуни 2007
128
19
Zdravo

mojot nik e Kafka i jas sum tuku za da procitam interesni raboti od mnogu oblasti no najmnogu od e-biznis, e-commerce i e-marketing....

i da go spodelam ona malku znaenje sto go imam so ostanatite clenovi...

i da ja stavime Makedonija na svetskite online mapi...
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Добродојде на форумов :)

Мило ми е што се зачлени и што ќе ги споделуваш твоите искуства и знаења со останатите :D

Ако не е тајна, од кај nick Kafka?
 

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
629
53
Велес - Скопје
Welcome to the new world od it.com.mk
Еве многумина ти посакале добредојде па и јас да ти посакам.
Верувај дека ќе имаш добри и точни информации и се разбирана навремени.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Добредојде, го очекуваме твоето мислење и споделување на твоите искуства...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,003
Мислења
854,523
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно