• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdr

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

TimeHack

Intern
2 август 2007
3
0
zdr imam 14 god. ziveam vo kumanovo

se zanmimavam tamu pi irc i taka:D

pozz
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Здраво. Добре дојде на форумов и се надевам дека ќе бидеш задоволен од него.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,674
Мислења
830,232
Членови
28,673
Најнов член
Nenad Mirovski
На врв Дно