• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdr

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

delaqua

Intern
11 јули 2007
17
0
Јас сум Горан, учам на Техничи факултет Битола - информатика. форумов е закон, нешто што фалеше во земјава наша,секоја чест
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,667
183
www.zeroscience.mk
:dobredojde: delaqua и уживкај...
не заборавај да ги прочиташ правилата пред да зарониш во водите на форумов :pPP
:rolleyes:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,580
Мислења
821,180
Членови
28,241
Најнов член
Zemi.mk
На врв Дно