• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zdr.

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

drowsy

Intern
11 април 2007
229
6
zdravo na site jas sum najnoviot beskorisen chlen na forumot,

kako za kraj sakam da gi pozdravam:,Stefan,j0xy,Sashe,Damjan i site shto me gledaat.
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,672
189
www.zeroscience.mk
Здраво drowsy и благодарам за прекрасните поздрави и честитки :p

Добредојде на форумот и да уживаме и да се забавуваме ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,850
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно