• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Збирка за ПСП

• Ја почнал/а темата
3 март 2019
1
0
Здраво,
јас сум студнет на ФЕИТ прва година и сега во втор семестар имам предмет Програмски Структури и Програмиранје. Сакам да прашам дали некој има некоја збирка решени задачи за предметов. Единствено нешто што можев да најдам од копирниците до факултетот се класи, а останатото го нема.
Мене ми треба нешто со структури.
Ако некој има, ве молам помогнете.
Благодарам однапред.

Bagata

Gaining Experience
21 август 2010
60
53
Здраво,
јас сум студнет на ФЕИТ прва година и сега во втор семестар имам предмет Програмски Структури и Програмиранје. Сакам да прашам дали некој има некоја збирка решени задачи за предметов. Единствено нешто што можев да најдам од копирниците до факултетот се класи, а останатото го нема.
Мене ми треба нешто со структури.
Ако некој има, ве молам помогнете.
Благодарам однапред.

Иди во копирницата кај популарните "мацки", спроти училиштето Вера Циривири, до моцарт кладилницата, и тражи збирка за пиа2 или напредни алгоритми и програмирање, истиот материјал само сега ви се сменети имињата на предметите. Поздрав

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,572
Мислења
820,878
Членови
28,235
Најнов член
NikolaJovcevski
На врв Дно