1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Збирка за ПСП

Дискусија во форумот 'C // C++' започната од Borisdieanimal, 4 Март 2019.

 1. Borisdieanimal

  Borisdieanimal
  Intern

  1
  0
  3 Март 2019
  Машко
  Здраво,
  јас сум студнет на ФЕИТ прва година и сега во втор семестар имам предмет Програмски Структури и Програмиранје. Сакам да прашам дали некој има некоја збирка решени задачи за предметов. Единствено нешто што можев да најдам од копирниците до факултетот се класи, а останатото го нема.
  Мене ми треба нешто со структури.
  Ако некој има, ве молам помогнете.
  Благодарам однапред.
   
 2. Bokiiiiiiiiiiiiiii

  Bokiiiiiiiiiiiiiii
  Intern

  1
  0
  10 Септември 2013
  Машко
  ima zbirka 500 zadaci mozes da ja kupis 700 dneari vo trimaks ja imam skenirano jas vo pdf
   
 3. Bagata

  Bagata
  Gaining Experience

  60
  53
  21 Август 2010

  Иди во копирницата кај популарните "мацки", спроти училиштето Вера Циривири, до моцарт кладилницата, и тражи збирка за пиа2 или напредни алгоритми и програмирање, истиот материјал само сега ви се сменети имињата на предметите. Поздрав
   
Слични теми
 1. CpuMan
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  4,792
 2. Despodov
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,007
 3. Accipiter82
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  11,524
 4. doctorwho123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  849
 5. Oliver.S
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,852
Вчитување...

Сподели

Вчитување...