• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Зашто да се стане пират?

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
695
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
hahaha ova ne e normalno dobra flash animacija :))))
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
лудо.. иако не ја сфаќам поентата на клипчето :)
 

Eva Molotow

Intern
14 април 2008
106
30
[ame]http://youtube.com/watch?v=ZLsJyfN0ICU[/ame]
=
пирати.
Limewire == пиратерија.
Освен тоа, песничката е ужасно заразна.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,946
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно