1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Заштитно стакло со ув лепак

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од spiritBreaker, 9 Март 2019.

 1. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,542
  2,817
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Здраво дечки, пред малку налетав на вакво нешто на фејсбук (како на сликата подолу), но е само во Битола. Има некој идеја во Скопје кај би се нашло вакво нешто?

  [​IMG]
   
 2. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  756
  654
  27 Април 2010
  Машко
  Јас за ноте 8 си земав од алиекспресс за 900 денари 3 стакла 3 лока глу лепачиња и сите нишани нема мана еве денес го сменив и потрошив едно и се си помина топ.Можам да ти помогнам да најдеме на алиекспресс од истава фирма ако има зависно за кој модел ти треба.

  Едит : Имаш во мобеликс 900 денари се или поефтино зависно за кој модел и дали имаат можеш да провериш.Иначе исто од алиекспресс им се јас така првиот пат си купив од кај нив ми го наместиа топ си траеше неколку месеци дур не го поебав стаклото, али сепак едно ти местат и немаш резервни.
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 3. smole

  smole
  Unstoppable

  2,814
  3,028
  18 Април 2007
  UV лампата не е специјална, истата е што ја користат девојки за нокти, во Кам се продаваше пред некој месец таква лампа.
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,222
  1,191
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
  ако ти треба ув лампа, барај ме ќе ти ја дадам, мислам дека имам и ув лепак.
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Tozo8

  Tozo8
  Gaining Experience

  30
  52
  3 Декември 2016
  Машко
  Има во Мегамобил вакви, јас земав за Ноте 8 околу 800 денари беше.
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...