1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Заштитно стакло со ув лепак

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од spiritBreaker, 9 Март 2019.

1. spiritBreaker

spiritBreaker
    Unstoppable

2,542
    2,817
    27 oктомври 2015
    Машко
    g4m3R
    Здраво дечки, пред малку налетав на вакво нешто на фејсбук (како на сликата подолу), но е само во Битола. Има некој идеја во Скопје кај би се нашло вакво нешто?

2. DemoUser

DemoUser
    On your way to fame

756
    654
    27 Април 2010
    Машко
    Јас за ноте 8 си земав од алиекспресс за 900 денари 3 стакла 3 лока глу лепачиња и сите нишани нема мана еве денес го сменив и потрошив едно и се си помина топ.Можам да ти помогнам да најдеме на алиекспресс од истава фирма ако има зависно за кој модел ти треба.

Едит : Имаш во мобеликс 900 денари се или поефтино зависно за кој модел и дали имаат можеш да провериш.Иначе исто од алиекспресс им се јас така првиот пат си купив од кај нив ми го наместиа топ си траеше неколку месеци дур не го поебав стаклото, али сепак едно ти местат и немаш резервни.

На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
  3. smole

smole
    Unstoppable

2,814
    3,028
    18 Април 2007
    UV лампата не е специјална, истата е што ја користат девојки за нокти, во Кам се продаваше пред некој месец таква лампа.

4. Pulse

Pulse
    Practice makes perfect

1,222
    1,191
    26 oктомври 2014
    Машко
    Full Stack Web Developer
    ако ти треба ув лампа, барај ме ќе ти ја дадам, мислам дека имам и ув лепак.

5. Tozo8

Tozo8
    Gaining Experience

30
    52
    3 Декември 2016
    Машко
    Има во Мегамобил вакви, јас земав за Ноте 8 околу 800 денари беше.

Сподели

Вчитување...