1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Заглавен во Google Account Frp Blackview s6

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Garfield', 27 Март 2019.

 1. Garfield'

  Garfield'
  Gaining Experience

  257
  55
  18 Јануари 2019
  Машко
  Здраво
  пред некој ден само што се направи фабрички рестарт на телот.
  Blackview s6 и бара google acc. но овој аккаунт беше користен од друг и сега не се знае.
  Дали може некако да се избрише оваа frp на blackview s6 ?
  Барав и firmware за да го флешнам зада се избрише frp-то,но ненајдов ни е еден firmware.
  Благодарам однапред.

  Blackview S6 black 2/16 Gb, 5.7", MT6737, 3G, 4G
   
Слични теми
 1. Unknown
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,390
 2. Jedah
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,673
 3. maci
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,174
 4. Nordanski
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,198
 5. alexi
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  2,844
Вчитување...

Сподели

Вчитување...