1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Задача (C++)

Дискусија во форумот 'C // C++' започната од NT.NT., 7 Март 2019.

Тагови:
 1. NT.NT.

  NT.NT.
  Гостин

  Избришано - решена е задачата
   
  Изменето од модератор: 7 Март 2019
  На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,869
  6,470
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Оф луда главо. Па постирај ја задачата и решението.... личери.
   
  На Krk198 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NT.NT.

  NT.NT.
  Гостин

  Не знам како да го избришам постов. Ми требаше помош со програмчето.
   
 4. dddragan

  dddragan
  Gaining Experience

  195
  200
  12 Август 2014
  Машко
  The bottom of the food chain.
   
 5. NT.NT.

  NT.NT.
  Гостин

  И тоа не е лоша идеја, сега ќе го постирам кодот. Сè уште не се снаоѓам најдобро на форумов, не знам како да го изменам постот, ми дава опција само „пријави“. Не знам и како може да се избрише пост, или профил. Не сфаќам.
   
  Изменето од модератор: 7 Март 2019
 6. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  886
  582
  1 Јуни 2016
  Битно програмирање мака си немаш, иако не знаеш на форум еден пост да измениш. Програмирање FTW !
   
 7. NT.NT.

  NT.NT.
  Гостин

  Интересно, зар не?
  Со оглед на тоа што сѐ уште сум прва година средно, не сум по програмирање којзнае што, искрено, а форуми не користам. Првпат се регистрирав тука.
   
 8. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,869
  6,470
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Добредојде, почни од тука:

  Правила и услови за користење

  Инаку теми неможеш да бришеш. Замисли кој хаос би настанал да фатиме сите да бришеме теми.
   
 9. NT.NT.

  NT.NT.
  Гостин

  Фала, сакам да знам, дали профил може да се избрише и измени корисничкото име, и како?


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 10. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,869
  6,470
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Можеш да контактираш некој од модераторите @Fatal1ty_ @gokica можат да го сменат место тебе.
   
  На gokica и Fatal1ty_ им се допаѓа ова.
 11. gokica

  gokica
  Модератор

  8,390
  10,193
  13 Јуни 2009
  Веќе пратив приватна порака до @NT.NT. на форумов.

  За бришење на профил испратете е-маил до contact@it.com.mk од адресата со која сте се регистрирале.

  За промена на корисничко име контактирајте со @Fatal1ty_ .
   
Слични теми
 1. Psychoo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,211
 2. kabom
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  949
 3. мили
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,264
 4. xzappa
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,213
 5. DEJAN9
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,558
Вчитување...

Сподели

Вчитување...