1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Забелешки \ Прашања

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од AlexM, 17 Август 2011.

 1. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Значи вака:
  Бидејќи некои работи како на пример опцијата "барај" останаа не средени од последната надградба на форумов,а и веќе форумов вози на стара верзија.Па стана досаден овај дизајн.
  А исто така форумот е доста спор. Дали се планира надградба на форумов во догледно време?

  Не дека вака не фонкционира,далеку од тоа. Но добро би било да се надгради до најнова верзија.
   

Сподели

Вчитување...