1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Zabavni makedonski portali

Дискусија во форумот 'Останато' започната од darkwarrior, 30 Септември 2007.

 1. darkwarrior

  darkwarrior
  Intern

  45
  1
  22 Јули 2007
  Napisete nekoj zabaven makedonski portal.
  Pis do pon
   
 2. Password

  Password
  Intern

  393
  9
  10 Април 2007
 3. Black_snake-ike

  Black_snake-ike
  Intern

  18
  0
  26 Декември 2007
 4. sase velic

  sase velic
  Баниран/a

  7
  0
  6 Февруари 2008
 5. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
 6. Giche

  Giche
  Гостин

  Топ сајтче

  www.doznaj.com Топ македонски портал. :bravo:
   
Слични теми
 1. Ismet
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  6,833
 2. vojkan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,932
 3. Stane
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  19,195
 4. koki
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,608
 5. mviktor
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,760
Вчитување...

Сподели

Вчитување...