1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

За сите што сакаат хакерски игри..

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Ago, 10 oктомври 2008.

 1. Ago

  Ago
  Intern

  257
  2
  10 Септември 2008
 2. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Си ја свртел со Hint така :D Враво аго,интересна игра :)
  BTW земи си некоја по реална,како Hackers Evolution.
   
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,895
  26,221
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Ќе ја пробам утре...да видиме што игричка е а сеа отидов на спиење:))
   
 4. Ago

  Ago
  Intern

  257
  2
  10 Септември 2008
  :LOL::LOL::LOL: abe stane samo prvoto nivo ima hint kolku da naucis kako se igra:LOL::LOL::LOL:

  BTW: kakva e taa hacker evolution???
   
 5. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Па ти кажав,види слики од неа,малце е по реална,по тешка :) И има слични команди како на телнет,колку што знам.
   
 6. Ago

  Ago
  Intern

  257
  2
  10 Септември 2008
  a golema e ili mala za da ja simnam???
   
 7. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Агооо :lut2: Разгледај малце,ке видиш :

  License:Demo
  Added:May 9, 2007
  Publisher: Exosyphen | More programs (5)
  File size:32.1
  MBDownloads:3,002

  Да не сакаш и да ти преведам ? :LOL:
   
 8. Ago

  Ago
  Intern

  257
  2
  10 Септември 2008
  abe stane ne mi treba prevod:)) prasuvam za NE demo verzijata:)
   
 9. goodboy

  goodboy
  Intern

  849
  21
  12 Јануари 2008
  Гледам брат ми замара со една се вика hackthegame
  ако станува некој хакер :LOL: можам да ја аплоудирам
   
 10. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  За не демо верзијата ќе си ја купиш,пошто е забрането пиратерија на форумов,бтв не демо сигурно е поголема,@goodboy ја имам пробано и таа,таа е мала,и има полош дизајн,јазикот е на македонски,и не е баш едноставна :)
   
 11. super_hacker

  super_hacker
  Баниран/a

  1,333
  68
  2 Април 2008
  епа HTG сега моментално како што кажува Chaozz е во изработка верзијата 2, па се очекува нешто подобро.
   
 12. Ago

  Ago
  Intern

  257
  2
  10 Септември 2008
  sakas da kazes deka ne vredi da ja kupam ???
   
 13. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Сакам да кажам дека е забрането пиратерија на форумов,и поради тоа мора да си ја купиш,или да ја најдеш на друго место бесплатно (цела). И ај доста ОТ :)
   
 14. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  On your way to fame

  4,841
  880
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  ха.. Многу ДЕТСКА оваа .. Не е нешто посебно тешка а дизајн ужас..

  Hacker Evolution е далеку подобра.. Добро да, оваа е flash, па така да нема ни што многу да се очекува.. Ај баш утре ќе се обидам да ја свртам па ќе видам дали воопшто нешто вреди..
   
 15. Ago

  Ago
  Intern

  257
  2
  10 Септември 2008
  sega samo sto ja probav hacker evolution i mnogu mi se sviga ama malku teska e!
   
 16. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
 17. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Абе јас порано играв една таква, многу заразна, али после отрив дека си имала и вирувче вкучено во пакетот :)
   
 18. cyber-boy

  cyber-boy
  Баниран/a

  12
  0
  8 oктомври 2008
  Јас си играм славе хак само за забава...
   

Сподели

Вчитување...