1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

За што следно по дома ќе добиеме тема од Skullmonkey?

Дискусија во форумот 'Боречки клуб' започната од TylerMkD, 16 Јуни 2019.

За кој уред следно да очекуваме тема?

 1. Машина за садови

  12 глас/а
  31.6%
 2. Samsung Android TV

  2 глас/а
  5.3%
 3. Телефон Xiaomi на другар ми

  5 глас/а
  13.2%
 4. Тестатура купена од Анхоч

  2 глас/а
  5.3%
 5. Специфичен сетинг за рутер

  2 глас/а
  5.3%
 6. Смарт осветлување Phillips Hue

  12 глас/а
  31.6%
 7. Друго, ќе наведам во коментари...

  3 глас/а
  7.9%
 1. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,069
  3,400
  7 ноември 2014
  Машко
  Малку да се посмееме, но ве молам гласањето на анкетата да биде сериозно...
   
  На dimsa, FLEGMA, -={K-O-R-U-N}=- и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. koki

  koki
  Gaining Experience

  250
  133
  3 Март 2010
  Kako glaven kenjac na forumov, mozes da ispadnes "popameten" od nego pa da otvoris normalna tema namesto ovie povrakanici, bez ogled dali e zaebancija ili ne... ne sakame da vi gi citame ovie gluposti....

  (izvinite za latinica)
   
 3. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,615
  5,259
  21 Јануари 2009
  :D
  Смарт осветлување Philip Hue ftw
  od mob da ne si :S:S
   
  На Zippo и TylerMkD им се допаѓа ова.
 4. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,102
  3,021
  2 Септември 2012
  Машко
  Добар е глумецот, кај да праша ако не на форум. :p:cool:
   
  На smole и TylerMkD им се допаѓа ова.
 5. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,069
  3,400
  7 ноември 2014
  Машко
  Si me pomesal so @Avid , obicno on ja ima taa titula :D
   
  На Zippo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,615
  5,259
  21 Јануари 2009
  Ако не па секоја лоша титула на мене нека ми се препишува... трол, мразач на провинцијалци, отворач на теми повраќаници, кењач, пишувач на глупости...
  <- читај овде, за сите хејтери
   
  Последна промена: 17 Јуни 2019
  На dimsa, Frozen., Fatal1ty_ и уште 4 други им се допаѓа ова.
 7. Frozen.

  Frozen.
  Gaining Experience

  85
  74
  4 oктомври 2015
  Машко
  За сите хејтери од PC.
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 8. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,933
  3,051
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  На borcep, TylerMkD, igor_xxxx и уште 5 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. MeNtisH
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  37,686
 2. kires
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,298
 3. StalkeR
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  8,386
 4. gokica
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  7,410
 5. ARMac
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  887
Вчитување...

Сподели

Вчитување...