Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено За продажба на големо. ХДД, ССД. Евтино топтан

Статус
Затворена за нови мислења.

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
391
459
Dinamit додаде нов оглас:

За продажба на големо. ХДД, ССД. Евтино топтан - 2 €

Се продаваат половни делови
40 хард дискови и 3 Nvme SSD 256gb

(2 пакети)
минимум за земање е еден пакет кој содржи: ( 20 дискови)

1 пакет содржи

1. 250gb Western digital Blue x12
2. 500gb Hitachi, WD Blue Х6
3. 320-500gb (2.5")за лаптоп X2

Цена за еден пакет е 40 евра

Или по диск само 2 евра

2. NVme Samsung 256GB извадени од нови лаптопи
Поради надградба со поголеми.

Комплет за сите 3 парчиња 40 Евра

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.620
Мислења
945.968
Членови
34.105
Огласи
1.988
Најнов член
tellmewhy
На врв Дно