1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

За Нова Година излегува iPhone 5

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од feit, 10 Декември 2010.

 1. feit

  feit
  Intern

  684
  43
  12 Февруари 2009
 2. goce ilievi

  goce ilievi
  Intern

  633
  43
  2 Март 2010
  Tу беља работа,таман купив 4 сега ќе испаднело 5.Инаку ова интересно видео.Само не ми е јасно кога луѓево зборат со раце,тогаш што ќе им е телефон:)
   
 3. daci92

  daci92
  Gaining Experience

  2,120
  162
  4 Февруари 2009
  Машко
  Студент
  haha da da dobar e ,i jas imam eden veke :)
   
 4. важна

  важна
  Gaining Experience

  461
  98
  19 Април 2010
  Женско
  Дизајнер
  хахаха само што купив iPhone 4, сеа 5ка. Ама ќе ја купиме и нејзе...:)
   
 5. krale

  krale
  Practice makes perfect

  2,300
  1,360
  6 Февруари 2009
 6. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,601
  5,175
  20 Април 2007
  Машко
 7. krale

  krale
  Practice makes perfect

  2,300
  1,360
  6 Февруари 2009
  Пак проблеми со изработката а? :))
   
 8. darkone

  darkone
  Intern

  29
  8
  3 Декември 2010
  Трабало да изјаснат во видеото за апликациите и оперативниот систем нешто - Дали ќе излезе некоја нова верзија на imaginaryOS?
   
 9. petre.dimov

  petre.dimov
  Gaining Experience

  918
  234
  27 ноември 2008
  Машко
  Software developer
  Сега таман нема да му смета раката за сигнал :))
   
Слични теми
 1. Stane
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  3,310
 2. CyberSpic
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  4,081
 3. ProNoob
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  4,102
 4. Brontok
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,393
 5. Petar.Ubk
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  2,777
Вчитување...

Сподели

Вчитување...