• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

за колку одредена страна е прочитана

  • Ја почнал/а темата
  • #1

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
ми треба php code за кога некој ке прицне на некој линк на страната да се снима во базата дека то е прочитано еднаш и на секое наредно читање да се зголемува.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно