1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

За цртање стрип

Дискусија во форумот 'Дизајн и графика' започната од vladence, 7 oктомври 2013.

 1. vladence

  vladence
  Intern

  275
  32
  31 Мај 2009
  Машко
  Чисто информативно, колку се наплаќа кај нас цртање стрип по нарачка?

  Како идат тие работи?
   
 2. vladence

  vladence
  Intern

  275
  32
  31 Мај 2009
  Машко
Слични теми
 1. iivviiccaa
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,510
 2. NIKIHACK
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,604
 3. JasSum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,341
 4. vladence
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,082
Вчитување...

Сподели

Вчитување...