• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Yu-Gi-Oh!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

lakimen

Intern
15 август 2007
154
0
Од каде да ја најдам Yu-Gi-Oh! играта???
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
Ме мрзи да барам или да чекам loading.. More Info за играва од вас? Баш пред некој ден ми побараа детска игра.. Ајде барем да не се замарам со барање на такви игри :))
 

FiC DoGG

On your way to fame
17 април 2007
932
912
www.behance.net
FiC DoGG's setup  
Processor & Cooler
i7 2600k Noctua NH D14
Motherboard
Asus Sabertooth P67
Storage
840 pro 128GB + 500GB HDD + 1000GB HDD
PSU
CM Real Power 550W
RAM
2x4GB DDR3 1333
Video card
Gigabyte GTX 760 2GB
Case
CM Centurion 5
Mouse
A4tech X7
Monitor
2x Dell U2412m
OS
Windows 8.1 Pro
Ти пратив на ПП
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,725
Мислења
863,403
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно