• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ysabella Brave

  • Ја почнал/а темата Vendetta-88
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1
V

Vendetta-88

Гостин
Еве нешто од мене да се насмеете. Инаку типкава се прослави преку YouTube пред некое време така да можи некој и да имаат слушнато за неа. Како и да е, еве 3 клипчиња, полни со сатира, уживајте. :D

http://www.ysabellabrave.com/Video/Help-With-Fanmail-5807/0C2FCFFFF0002E81400170002F270

http://www.ysabellabrave.com/Video/...f-PR-Lady-62107/0C2FCFFFF0002E81400170002F291

http://www.ysabellabrave.com/Video/Deleting-Criticisms/0C2FCFFFF0002E81400170002E2A3

P.S. можите да проверите и некои други видеа, дефинитивно се интересни.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,948
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно