1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

YouTube video downloader

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од barney, 25 Септември 2017.

 1. barney

  barney
  Intern

  25
  3
  9 Јуни 2017
  Машко
  Potreben mi e YouTube video downloader (ne bi bilo losho da simnuva videa i od drugi video sajtovi) za Android 6.0. Najdov na internet nekolku ama od mnogu nesigurni izvori (baraat na primer access do location services ili do povicite na telefonot). Zatoa mi treba preporaka za vakva programa i po moznost link, bidejki primetiv deka ima dosta lazni linkovi do vakvi aplikacii. Blagodaram.
   
 2. filipkir

  filipkir
  Practice makes perfect

  1,049
  1,349
  17 Јуни 2009
  Машко
  Јас веќе 3 години користам TubeMate и досега не сум имал никакви проблеми. За апликацијава е многу важно да ја симнеш најновата верзија бидејки старите верзии знаат да не работаат како што треба бидејки во последниве 3 години youtube има неколку пати направено некои промени кои правеа апликацијава да неможе да симне видео.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 3. barney

  barney
  Intern

  25
  3
  9 Јуни 2017
  Машко
  Bara mnogu privilegii, na primer GPS lokacija (shto ce mu e GPS lokacija), system settings i drugo. Ne mi se davaat tolku privilegii.
   
 4. filipkir

  filipkir
  Practice makes perfect

  1,049
  1,349
  17 Јуни 2009
  Машко
  Јас 3 години и давам привилегии на таа апликација и досега не сум имал апсолутно никакви проблеми со неа. Можеш слободно да ја користиш без никаква секирација.
   
Слични теми
 1. A^1^T^E^A^M
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,332
 2. sdarko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  714
 3. Goran123
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,423
 4. Ceco
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  820
 5. alumen :)
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,509
Вчитување...

Сподели

Вчитување...