• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

YouTube Premium

Ragnar

Practice makes perfect
9 декември 2015
1,490
1,628
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Зш море толку себични
за 30 денари плус
ќе се напрете арни
со плус 5 души.
Може и да делат после по 15 денари од човек иако мене ми се допаѓа другата опција - споделуваш за беспари со пријателите и они ти се вечно благодарни :)
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
4,460
13,561
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Ducky One2 SF
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS
Само јас ли не успевам да платам бе?
 

mihovkris

Practice makes perfect
1 јуни 2016
2,152
1,609
Неготино
Дечки, прашање едно:
Дали ако имам Youtube Premium и се логирам со тој акаунт на LG (WebOS) TV ќе нема реклами и такви работи?
Или мора да е андроид уред?

Фала.
 

krema

Epic
24 јуни 2009
13,021
12,356
youtu.be
Зш море толку себични
Прво не бев сигурен дека ќе пројде сето ова а и не промислив за опцијата, сепак може да се промени “планот“ во идина.
Сепак да видеме колку ќе трае оваа аргентинска дубара за пара. :D
 

mihovkris

Practice makes perfect
1 јуни 2016
2,152
1,609
Неготино
Не мора андроид, ќе работи и на мекинтош.
Кул. За WebOS ми беше прашањето.
Најјако е што имам YouTube Music Premium а гледам деновиве немам реклами на TV коа гледам YouTube. Којзнае шо е.

Фала сепак :D
 

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
261
271
Едно прашање пошто нешто не правам како што треба.
Направив нов гмаил акаунт. Се логирав на youtube со новиот, преку nordvpn сетирав аргентина ама ми дава еден месе бесплатно а после 10,99 долари.
Ја преинсталирав youtube и пак исто.
Некое мислење каде грешам?
Фала ви.


Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
4,460
13,561
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Ducky One2 SF
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS

bookoo

Gaining Experience
12 декември 2017
224
98
Да прашам проаѓа ли ова со постоечки акаунт и само аргентински ВПН?
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
4,460
13,561
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Ducky One2 SF
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS

boban984

On your way to fame
5 јули 2007
257
509
Дечки, прашање едно:
Дали ако имам Youtube Premium и се логирам со тој акаунт на LG (WebOS) TV ќе нема реклами и такви работи?
Или мора да е андроид уред?

Фала.
Да, имам дома LG со WebOS цепа без реклами нормално, исто и на PC и на 3 мобилни (2 андроида и 1 ајфон).
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,141
Мислења
878,709
Членови
30,757
Најнов член
stoshka
На врв Дно