• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

YouTube Premium

bookoo

Gaining Experience
12 декември 2017
221
98
Без Гугл нема да ти работи телефонот. :D
Ее сеа идеме надвор од темата, ништо не им фали ни на Хуавеј, ни на оние со ванила Андроид, па еве и Ајфон ќе спомнам кога веќе се мисли на телефони општо.
Сега Гугл е поголем bloatware и adware од се останато кинеско.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,542
29,600
kalco.ru
Кој е па Гугл да му давам пари за туѓ контент и занимација...
Кој е жито лукс да му давам пари за леб? Сам ќе си го месам.
Ти дојде, праша, ти кажавме разлика од премиум и апликацијата што ја преферираш, понатака е твое да си одлучиш дали ќе му даваш пари на гугл или ќе користиш third party апликации.
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
4,460
13,561
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Ducky One2 SF
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS

123456

Practice makes perfect
12 април 2013
1,620
1,198
Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
Не бе, за сопругата, ме пукна дека она патела со реклами а ја сум уживал па ми го бара мене телефонот и така
пушти маил да ја внесеме у фамилија не биди таков цццц :D
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
4,460
13,561
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Ducky One2 SF
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS
Различен маил имате со сопругите? И Фејсбук исто?
Абе ненормална работа, дупли трошкови, нејќе да ги споиме... Наместо еден акаунт, John Holly Gennaro McClane, ние ќе трошиме по два... на секој медиум. Налет!
 

krema

Epic
24 јуни 2009
13,017
12,345
youtu.be

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
945
581
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Турски троа поскап ама ќерата се затерав со тој ВПН
 
Последна промена:

mihovkris

Practice makes perfect
1 јуни 2016
2,151
1,609
Неготино
На pay.google.com Legal address ми ја дава аргентинската што ја стаив за YouTube Premium.
Ако ја сменам назад во точната ќе има некои зафрканции? Или да оставам како шо е и да си терам.
 

acikaaa

Gaining Experience
22 октомври 2018
208
163
На pay.google.com Legal address ми ја дава аргентинската што ја стаив за YouTube Premium.
Ако ја сменам назад во точната ќе има некои зафрканции? Или да оставам како шо е и да си терам.
Боље остави, да не излезе да ти наплати за наш реон
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,131
Мислења
878,516
Членови
30,747
Најнов член
Red...Devil
На врв Дно