• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Your Armageddon's day

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Your Armageddon's day is Jun 9 2077
Time remaining: 25083 days, 20 hours, 12 minutes, 13 seconds.

hehee @miximalian, od tebe ke ziveam duri 9 godini povekeee :))
Znaci jas se na se bi ziveel okolu: 88 godini, 2 meseci i 11 dena! :p
 
M

Mr.Alien

Гостин
Што ќе ти се 80 години кога на тие години човек за ретко што е способен. А за секс па воопшто не е. Е па, што ќе ти е живот без секс? :))
 

Elektrikz

Intern
21 септември 2008
473
12
Велес - Скопје
Што ќе ти се 80 години кога на тие години човек за ретко што е способен. А за секс па воопшто не е. Е па, што ќе ти е живот без секс? :))
:LOL: Не е се у сексот, да си гледаш внучиња ,да им се радуваш... :bravo::plachko2:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Леле колега кој ден за умирање си го одбрал Петок 13 хахах.
Инаку кај мене е May 10 2072, супер барем роденденот ќе го прославам :D
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Што ќе ти се 80 години кога на тие години човек за ретко што е способен. А за секс па воопшто не е. Е па, што ќе ти е живот без секс? :))
Druze ostaj gi ovie ne se seksaat:D
Na edna prosla tema ako ti teknuva vikaa deka seksot uopste ne e vazen u zivotot pa morav da gi razubeduvam:D
A mene mi iskoci deka ke skinam konci vo 2060 godina znaci na 82 godini iako umereno pusam cigari i pijam alkohol.......a jas bi rekol deka ova ne e tocno.....jas ispod 100-ka ne kinam konci ...... za inat na dusmanite:D
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
Што ќе ти се 80 години кога на тие години човек за ретко што е способен. А за секс па воопшто не е. Е па, што ќе ти е живот без секс? :))
абе ке има техники до тогаш не се секирај

мене12 август 2071 тг ке сам хмммм пуни 85 и некој месец :)

солидно:muahaha:
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
LAZAT:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:nema veze ova se isto napisi i 2 pati edno po drugo stisni da preracuna i razlicno vika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Јас сум пробал вакво нешто, но не вервам и затоа не би се замарал со вакво нешто. Не е толку вистинито... :ha:
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,273
333
Jun 4 2071

Ајт да ги видиме нуклеарките, у трета светска... Ваљда ќе добијам прилика да најдам калаш, па да ги тепам непријателите.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
^^^ Хехе,и јас толку,абе ако постојат компјутерите и интернетот,нема да ти биде досадно :):)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,856
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно