1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Yealink SIP-T42S во МК?

Дискусија во форумот 'VoIP' започната од null_ptr, 26 Март 2018.

 1. null_ptr

  null_ptr
  Gaining Experience

  511
  409
  20 ноември 2013
  Машко
 2. dLt-Ed

  dLt-Ed
  Intern

  10
  6
  20 Јануари 2012
  Машко
  Прати ми порака, достапен е за нарачка. Но за едно парче нема да ти се исплати.
   

Сподели

Вчитување...