• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Yamaha R1

  • Ја почнал/а темата
  • #1

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
[ame="http://youtube.com/watch?v=KqcdtsQpKrQ"]http://youtube.com/watch?v=KqcdtsQpKrQ[/ame]

Дечкото не е со сите на број:D
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Еве ти 2 видеа од мене
[ame]http://youtube.com/watch?v=S-ppGiwc0wQ[/ame]
[ame]http://youtube.com/watch?v=3ty-7bTId5M[/ame]
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Еее истото ми се дешава кога ќе седнам со брат ми на мотор :))
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Ова ти се вика ненормалност. И јас сум уживател на големи брзини ама на празен пат, а не како овој. Покрај што си го ризикува својот живот, го загрозува животот и на другите луѓе на патот.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
81
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
gi znam videava od porano, dobri se :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,580
Мислења
823,896
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно