• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Yahoo Problem

  • Ја почнал/а темата
  • #1

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Pa vaka sea, imam problem so yahoo-to. Potocno ne mozam da si gi vidam porakite, odnosno koa ke vlezam vo inbox-ot mi se pojavuva ovaa greska.._(kako sto e na slikata).
Mislev deka so tek na vreme samoto ke se poprai, ama nisto od toa. Pa dali znae nekoj sto e problemot, i kako bi mozel da se resi??
 

Атачменти

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Прво види во што е проблемот. Мислам ко ќе ти го јави истиот ерор кликни на Click here и види кај е проблемот. Ако е до пребарувачот пробај со друг. Ако не пробај да провериш маил со Outlook или Thunderbird.
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Дали си пробал со друг пребарувач?
Мислам дека е до пребарувачот.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
eee da daaa. Do toa bilo greskata. Si ja simnav mozilata i sea mi raboti super.. :)
Fala mnogu na site, i pozz :bye1:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
I jas go imav ovoj problem so mozilla, i so stariot IE, sega pak preku mozilla mi pravi vaka, no so IE 7 ne pravi problemi
:)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
:LOL: heee zaebana rabota. Pa ke si gi menuvas> Posle koa ke nema da ti raboti na IE ke si se vratis na Mozila, a koa ke ti otkae toa, pak ke si se vratis i taka se u krug ke si se vrtis :))
mala sala :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,008
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно