• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Yahoo Mail Problem

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Pece_648

Intern
31 јануари 2008
52
0
Кога ќе отворам e-mail на yahoo, и кога ќе притиснам на копчето Compose за испраќање на порака не сака да реагира. Исто така не можам и да ги избришам пораките. Дали некој го има овој проблем или можи да е проблемот до мојот PC и како може да го решам.
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
Вирус да не си закачил или да не е нешто помешано со подесувањето на акаунтот?
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Проблемот е до твојот компјутер. Пробај исчисти ја целата историја во browser-от и пробај со друг прелистувач.
 

sumi

On your way to fame
8 април 2007
1,129
770
Кавадарци
www.uhost.mk
sumi's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4710HQ
Storage
SAMSUNG 840 500GB SSD Evo
RAM
2x8GB DDR3 1600MHz
Video card
nVidia GTX860 4GB GDDR5
Case
Notebook Lenovo Y50-70
Mouse
Logitech M705
Monitor
15.6" FullHD 1090x1080 LED
OS
Windows 7 Home Premium 64bit
probaj so drug prebaruvac
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Pece_648

Intern
31 јануари 2008
52
0
Ja srediv rabotata seka si funkcionira vo red e. Ne se rabotese za virus tuki mi bea iskluceni nekoi opcii.

Pred se vi Blagodaram za vasite mislenja.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,694
Мислења
848,781
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно