Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

XPS 15 9520

n3tG0d

Intern
9 април 2007
121
4
Zdravo decki, nekoj iskustvo okolu ovoj XPS 15 9520 laptop? Mislenje kako za main development masina. (i7-12700 /800H/ 32 GB / FULLHD, integrirana graficka vs NVIDIA, baterija)?
Fala
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.835
Членови
35.420
Најнов член
tiktoksss12
На врв Дно