• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

XP Problem

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Si go izgubiv seriskiot broj od Win i sega sakam da go formatiram PC moze li nekoj da mi kaze kako da go vidam,probav so nekoi programi ama koga ke go vnesam brojot mi kazuva deka e pogresen.:lut2:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Провери на CD-to или на пакувањето.
Во краен случај искористи ја корисничката подршка на microsoft или фирмата од каде е купен компјутерот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,041
Мислења
855,123
Членови
29,647
Најнов член
Анинени
На врв Дно