Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

XP-Pen Македонија

dimeskin

Intern
4 септември 2020
5
2
Здраво дечки. Ме интересира дали некој досега има купено нешто преку XP-Pen? Имаат страна на Facebook, но немаат ни легитимна веб страна ни некоја политика за заштитна на купувачи. Доколку може некој да сподели искуство ќе ми биде од помош многу. Фала ви однапред.
 

damil

Practice makes perfect
2 јануари 2015
1.059
1.344
Здраво дечки. Ме интересира дали некој досега има купено нешто преку XP-Pen? Имаат страна на Facebook, но немаат ни легитимна веб страна ни некоја политика за заштитна на купувачи. Доколку може некој да сподели искуство ќе ми биде од помош многу. Фала ви однапред.
Пред 2 дена купив. Супер се дечките и многу профи.

Имаат школо за 3Д анимација, работат 3Д принтање и сл.
 

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje
Здраво дечки. Ме интересира дали некој досега има купено нешто преку XP-Pen? Имаат страна на Facebook, но немаат ни легитимна веб страна ни некоја политика за заштитна на купувачи. Доколку може некој да сподели искуство ќе ми биде од помош многу. Фала ви однапред.

Малку ме збуни кога прочитав "немаат ни легитимна веб страна" но потоа видов насловот дека е XpPenMacedonia. Искрено, сметам за крајно несериозно кога некој сака да води бизнис, ама го мрзи ли не му се дава пари за веб страна.
Јас си купив од Анхоч, гледам дека повторно им е празен лагерот, и што не е за чудење, бидејќи таблетчињата се топ за парите!
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.127
Мислења
975.157
Членови
35.434
Најнов член
Ljupce Boshkov
На врв Дно