• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

XP на Аsus A6J

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Преинсталирав еден лаптоп. Најдов драјвери за се (барем јас така мислам :p) графичка, wifi, блутут, кард ридер, веб камера, мрежна, модем итн инт. Сите ги симнав од официјалниот сајт. Сеуште во Device Manager ми стојат 2 работи - Network Controller и Unknown Device. Инаку лаптопот најнормално си работи и на вклучување или рестарт не го јавува оној wizard-от Found new hardware.
Некоја идеја што би можело да биде? :ermm:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.513
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно