• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

XP на Аsus A6J

  • Ја почнал/а темата
  • #1

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Преинсталирав еден лаптоп. Најдов драјвери за се (барем јас така мислам :p) графичка, wifi, блутут, кард ридер, веб камера, мрежна, модем итн инт. Сите ги симнав од официјалниот сајт. Сеуште во Device Manager ми стојат 2 работи - Network Controller и Unknown Device. Инаку лаптопот најнормално си работи и на вклучување или рестарт не го јавува оној wizard-от Found new hardware.
Некоја идеја што би можело да биде? :ermm:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,998
Мислења
854,407
Членови
29,630
Најнов член
kiko1337x
На врв Дно