1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Хостинг Пакети

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од Papa Benedikt, 5 ноември 2010.

 1. Papa Benedikt

  Papa Benedikt
  Intern

  110
  8
  1 Јули 2010
  Ме интересира зашто во sonet.com.mk пакетите се ужасно скапи ??? дали има искуство некој со нив ????
   
 2. mrce

  mrce
  Intern

  177
  27
  2 ноември 2009
  skapi se bidejki serverite i konekcijata e nivna.

  Mene me interesira dali ima nekoj cenovnik za zakupuvanje na konekcija od sonet?
   
 3. AlexDGreat

  AlexDGreat
  Intern

  83
  0
  13 Февруари 2009
  Skapi se bidejki ne se revidirani :D. Sega veke se sredeni. Vo praksa Sonet se poevtini od Telekom
   
 4. AlexDGreat

  AlexDGreat
  Intern

  83
  0
  13 Февруари 2009
  Nema cenovnik, ama moze da se dogovorite. Vo princip t.e ne rabotat so domasni korisnici isklucivo so sredni-golemi potrosuvaci
   
Слични теми
 1. filipvselena
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,447
 2. IT Boss
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,430
 3. kic94
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  750
 4. Audiofil
  Одговори:
  146
  Прегледи:
  12,826
 5. filipvselena
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,639
Вчитување...

Сподели

Вчитување...