• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

XML i VEB SERVIS

  • Ја почнал/а темата
  • #1

dimo_983

Intern
19 ноември 2007
3
0
Ako moze nekoj da mi pomogne da mi dade nekoj veb servis napravren so xml i da mi objasni kako raboti i detali za programata.
Blagodaram
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,468
Мислења
845,093
Членови
29,289
Најнов член
Dzakovm
На врв Дно