1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено XLR аудио кабел за микрофон

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од toshex, 29 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,515
  18 Септември 2013
  Машко
 2. VerifiedUsers Overlay
  skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,078
  3,217
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Имаш во Артист, Јамаха и Мими. Или сакаш баш користен?
   
 3. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,515
  18 Септември 2013
  Машко
  Ми требаше синоќа, а затворени беа веќе. Ќе проверам денес у продавнициве, ти благодарам на инфо.
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 4. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,515
  18 Септември 2013
  Машко
  Купено од артист за 550 денари 3 метри солиден квалитет (за некој друг ако бара). 450 беа од 1 метар.

  Може клуч.

  Испратено од s8+ преку IT.mk форум апликација
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...